ENERĢIJA BŪT

ONE FOR ALL

One for All ir augstas kvalitātes līmēšanas un blīvēšanas risinājums visos pielietojumos.  Neatkarīgi no materiāla, neatkarīgi no apstākļiem.

ONE FOR ALL

– JŪSU IZAICINĀJUMIEM

Ja vienā projektā jāizmanto daudzi pielietojumi, tagad jums ir divi risinājumi: būt gatavībā ar smago instrumentu kasti un lielo darbarīku un materiālu krājumu VAI rīkoties ar One for All.  Turpinājumā izvēlieties akūtos punktus mājā, lai iepazītos ar to, cik dažādus izaicinājumus One for All spēj atrisināt.

Jumta darbi

Liptspēja pie visiem materiāliem nodrošina to, ka līme neatdalīsies no pamatnes, nepieļaus gaisa un ūdens iefiltrēšanos un garantēs ilglaicīgus rezultātus.

Virtuve

One for All ir lieliska izvēle virtuves nišu izlikšanai ar stikla, tērauda, dabīgā akmens paneļiem.

Vannas istaba


Būdama piemērota visiem apstākļiem, One for All nevainojami derēs mitrajā vannas istabas vidē. Liptspēja pie visiem materiāliem padarīs to par lielisku spoguļu uzstādīšanas vai pat dušas kabīnes montāžas līdzekli. Šī līme darbojas arī kā hermētiķis ap vannu, izlietni un tualetes podu.

Guļamistaba

One for All ir perfekti piemērota logu vai durvju rāmju hermetizēšanai.

Dzīvojamā istaba

Tā kā One for All ir piemērota visiem materiāliem, to var lietot arī grīdlīstu izlikšanā un apmetuma ģipša vai citu dekoratīvo elementu uzstādīšanā.

Kāpnes

Neatkarīgi no kāpņu materiāla One for All būs lielisks līdzeklis, kā nostiprināt izļodzījušos pakāpienus vai aizdarināt spraugas un plaisas.

Apšuvums

Tā kā One for All ir izturīga pret jebkādu laikapstākļu iedarbību, to var izmantot kā izolācijas līdzekli, kas nepieļauj mitruma un ūdens iefiltrēšanos caur  mājokļa ieplaisājušo apšuvumu.

ONE FOR ALL

 – JŪSU VAJADZĪBĀM

Kas, jūsuprāt, ir svarīgākā līmes īpašība? Iepazīstieties ar One for All produktu saimi un izvēlieties vienīgo, The One.

FLEXTEC

Henkel tehnoloģija

Flextec ir patentēta Henkel tehnoloģija, kas apvieno elastīgas polimēru virknes, kādas izstrādātas, lai izturētu triecienus, ārkārtēju temperatūru un izcili noderētu elastīgā darbībā.

Nevainojams risinājums ikvienā darbā, kas atbilst daudzveidīgākajam personiskajam pieprasījumam.