Atjaunojiet sanitārās blīves ar Moment Repair Silicone

Blīve pārklāj savienojumu starp divām virsmām un nodrošina ūdensdrošumu jūsu vannas istabā vai virtuvē. Jums tikai jāapgūst atbilstoša metode un jāiegādājas atbilstošs produkts!  

Categories

Nepieciešamie materiāli:

Moment Repair Silicone spiediena iepakojumā

 

Soli pa solim / kā jārīkojas:

1.  Noņemiet veco blīvējumu, to izgriežot ar instrumentu vai griezni. Pēc tam izslaukiet blīvējuma atliekas. Savienojumam jābūt tīram, sausam, bez netīrumiem, gružiem un vecā blīvēšanas līdzekļa atliekām.

2.  Abpus savienojumam pielīmējiet maskējošo lenti, lai silikons nenokļūtu uz flīzēm.

3.   Uzklājiet blīvēšanas līdzekli starp 2 līmes līnijām, stingri piespiežot, lai aizpildītu savienojumu un padarītu to ūdensdrošu.

 

4.  5 minūšu laikā izlīdziniet blīvēšanas līdzekli ar izlīdzināšanas instrumentu. Nekavējoties notīriet lieko blīvēšanas līdzekli ar izlīdzināšanas instrumentu vai pirkstiem, kas samitrināti ar šķidrajām ziepēm.

5.  Noņemiet lenti, pirms blīvēšanas līdzeklis ir sacietējis. Blīvējuma vieta būs nevainojami taisna un līdzena.

 

Padomi un paņēmieni:

Žūšanas procesa laikā sargiet blīvēšanas līdzekli no ūdens un mitru apstākļu iedarbības. Ventilējiet apkārtējo platību. Pirms atsākat lietot ūdeni, pārbaudiet, vai blīvējums ir sauss. Atkarībā no blīvēšanas līdzekļa pilienu lieluma blīvējums būs pilnībā izžuvis 18–24 stundu laikā.