Vēsture

Moment

Moment ir uzticams partneris, kas dod iespēju galalietotājiem izaugt līdz nākamajam prasmju līmenim, pateicoties tā spēcīgajam atbalstam ar viediem savienošanas risinājumiem un vieglu vadību.

Moment produkti ir pieejami vairāk nekā 50 valstīs - ar daudziem māsu zīmoliem atkarībā no reģiona un atšķirīgiem tikai ar to nosaukumu un dizainu, bet ne tehnoloģiju vai logotipu. Piemēram, Meksikā produktus sauc par “Resitol”, un Kanādā patērētāji tos pazīst kā “LePage”. Vācijā pēdējo desmitgažu laikā “Pattex” līmes stiprība ir kļuvusi par vispārinājumu. Ja kāds vai kaut kas “pielīp kā līme”, vācieši mēdz teikt, ka tas “līp kā Pattex”.

PROFESSIONĀĻIEM

Kopš 1956. gada Moment ir profesionāli spēcīgs saķeres spēks amatniekiem un celtniecības darbiem. Moment nodrošina jaudīgāko produktu klāstu visiem stiprināšanas, līmēšanas un remonta darbiem, vienmēr piedāvājot pareizo risinājumu, un ir garantēts profesionāls rezultāts.

PATĒRĒTĀJIEM

Moment pieder visspēcīgākajam līmju klāstam ar vienkāršu un ērtu pielietojumu visiem mājas līmēšanas, montāžas un remonta darbiem ar visaugstāko kvalitāti.