Skip to Content

Tiem, kas to padara iespējamu

Moment vēsture

Moment ir uzticams partneris, kas dod iespēju galalietotājiem izaugt līdz nākamajam prasmju līmenim, pateicoties tā spēcīgajam atbalstam ar viediem savienošanas risinājumiem un vieglu vadību.

Moment produkti ir pieejami vairāk nekā 50 valstīs - ar daudziem māsu zīmoliem atkarībā no reģiona un atšķirīgiem tikai ar to nosaukumu un dizainu, bet ne tehnoloģiju vai logotipu. Piemēram, Meksikā produktus sauc par “Resitol”, un Kanādā patērētāji tos pazīst kā “LePage”. Vācijā pēdējo desmitgažu laikā “Pattex” līmes stiprība ir kļuvusi par vispārinājumu. Ja kāds vai kaut kas “pielīp kā līme”, vācieši mēdz teikt, ka tas “līp kā Pattex”.

Kopš 1956. gada Moment ir profesionāli spēcīgs saķeres spēks amatniekiem un celtniecības darbiem. Moment nodrošina jaudīgāko produktu klāstu visiem stiprināšanas, līmēšanas un remonta darbiem, vienmēr piedāvājot pareizo risinājumu, un ir garantēts profesionāls rezultāts.

Moment pieder visspēcīgākajam līmju klāstam ar vienkāršu un ērtu pielietojumu visiem mājas līmēšanas, montāžas un remonta darbiem ar visaugstāko kvalitāti.

Uzņēmums

Misija

Dodiet iespēju un iedvesmojiet radītājus un darītājus visaptverošā veidā, lai pilnībā atraisītu viņu potenciālu.

 

Vērtības

Atjautība: 
Mūs aizkustina dziļa izpratne par mūsu galalietotāju vajadzībām, un mēs viņus atbalstām, iedvesmojam un virzām. Viss, kas viņiem varētu būt nepieciešams ceļojuma laikā, ir viegli pieejams (intuitīvi un „plug + play” interfeisi - nav piekļuves šķēršļu vai laika ierobežojumu) un ir viegli sasniedzams - neatkarīgi no tā, kāds prasmju līmenis viņiem ir vai kas viņiem nepieciešams. Un, ja mums vēl nav risinājuma, mēs to atradīsim.

Darītāju mentalitāte:
Mēs esam pārliecināti, ka darītāju mentalitāte var atraisīt negaidītas spējas un iespējas, un tāpēc mēs atbalstām un iedrošinām darītājus.

 

Apņemšanās

Ļaujiet mūsu lietotājiem justies pilnvarotiem uzticēties savām spējām un prasmēm un tādējādi sagatavoties sasniegt nākamo līmeni, gūt iedvesmu un visefektīvākajā veidā risināt jaunus, ambiciozus projektus ar labākiem rezultātiem.

 

Uzņēmums

Henkel darbojas visā pasaulē ar labi sabalansētu un diversificētu portfeli. Pateicoties spēcīgiem zīmoliem, inovācijām un tehnoloģijām, uzņēmums ar savām trim biznesa vienībām ieņem vadošās pozīcijas gan rūpniecības, gan patērētāju biznesā.

Henkel Adhesive Technologies ir globālais līderis līmju tirgū visos nozares segmentos visā pasaulē. Veļas mazgāšanas, mājas kopšanas un skaistumkopšanas līdzekļu biznesā Henkel ieņem vadošās pozīcijas daudzos tirgos un kategorijās visā pasaulē.

Henkel, kas dibināts 1876. gadā, atskatās uz vairāk nekā 140 panākumu gadiem. 2021. gadā Henkel ziņoja, ka pārdošanas apjoms ir pārsniedzis 20 miljardus eiro. Uzņēmumā visā pasaulē strādā aptuveni 53 000 cilvēku - kaislīga un ļoti daudzveidīga komanda, kuru vieno spēcīga uzņēmuma kultūra, kopīgs mērķis un kopīgas vērtības. Kā atzīts līderis ilgtspējības jomā Henkel ieņem augstākās pozīcijas daudzos starptautiskos indeksos un reitingos. Henkel priekšrocību akcijas ir iekļautas Vācijas akciju indeksā DAX.

Lai iegūtu papildinformāciju par Henkel, lūdzu, apmeklējiet vietni www.henkel.com.

Lai iegūtu papildinformāciju par Adhesive Technologies, lūdzu, apmeklējiet vietni: Adhesive Technologies (henkel.com)

Jūs varētu interesēt arī